SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınız mı var? Size yardımcı olmak için buradayız

Genel

Yeriniz nerede?

Web sitemizden online satışımız sayesinde sizin ihtiyacınız neredeyse biz oradayız. Türkiye’nin her yerine kısa sürede ürünlerimizi ulaştırıyoruz.
Merkez ofis ve depomuz Kaş, Antalya’da bulunuyor.

Toplu siparişlerde indirim yapıyor musunuz?

Kurumsal ya da toplu satın alımlarda özel fiyatlandırma faydası sağlayabiliyoruz. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Ürünler orijinal mi teşhir ürün satışı var mı?

Satışta olan tüm ürünlerimiz yeni ve orijinaldir. Web sitemizdeki markaların yetkili satıcısı olduğumuz için sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Ödeme ve Kargo

Kapıda ödeme seçeneği var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz henüz bulunmuyor. Web sitemizden aldığınız ürünleri online olarak kredi kartı veya banka havalesi yoluyla ödeyebilirsiniz.

Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz?

Tüm vitrifiye ürünlerimizi sigortalı olarak Horoz Lojistik ile gönderiyoruz. Bu sayede kırılma, zarar görme gibi aksaklıkların önüne geçiyoruz. Vitrifiye ve mobilya harici ürünlerimizi ise Aras Kargo aracılığıyla en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Sipariş ettiğim ürünler kaç güne teslim edilir?

Aynı gün kargoya teslimat hedefiyle çalışırız. Teknik olarak 1-3 gün içerisinde siparişiniz kargoya teslim edilir. Sigortalı ürün gönderimlerimizde ürünleriniz lojistik firmaları aracılığıyla ulaştırıldığından, teslimat süresi farklılık gösterebilir.

Ürün ve Ücret İadesi

Ürünümü nasıl iade edebilirim?

İade kodu almak için fatura bilgilerinizle ve iade edeceğiniz ürünle herhangi bir Aras Kargo şubesine başvurmanız yeterli olacaktır.

Ürün elime kırık geldi iade etmek istiyorum?

Ürün elinize kırık geldiyse ve kargo size teslim edilirken fark ettiyseniz; tutanak tutturulmasını sağlayabilirsiniz. Fakat ürünün kırık olduğunu daha sonra fark ederseniz; ürünü Aras Kargo ile aldıysanız en yakın Aras Kargo şubesine fatura bilgilerinizle başvurabilirsiniz ya da Horoz Lojistik ile alındıysa, Horoz Lojistik’i arayarak ürünün adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz.

Ücret iadesini kaç günde yapıyorsunuz?

İade edilen ürün bize ulaştıktan sonra hemen inceleme yapıyoruz. Eğer ürün iade koşullarını sağlıyorsa ücret iadenizi de hemen yapıyoruz. Ücretin hesabınıza geçme süresi de bankanıza bağlı olarak 2-10 iş gününü bulabilir.

Sigorta ve Garanti

Sigortalı gönderim nedir?

Hassas materyale sahip ürünler gönderim esnasında hasar görebilir. Sigortalı gönderim ile bu olumsuzluktan etkilenmezsiniz, ürünleriniz ekstra bir ücret olmaksızın yenileriyle değiştirilir.

Ürünün kaç yıl garantisi var?

Ürünlerimizin garanti süreleri aldığınız ürüne göre ve markadan markaya değişmektedir. Garanti süreleri ile ilgili daha detaylı bilgi için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı?

Deneyimli ekip arkadaşlarımız size yardımcı olmak için bekliyor.

Bize Ulaşın