Hakkımızda

HER METREKAREYE DEĞER KATAR

HER METREKAREYE DEĞER KATAR

Hayalinizdeki yaşam alanını, ihtiyacınız en uygun şekilde tasarlayabilmeniz için çalışıyoruz.

Banyo, mutfak, bahçe… Her mekânın doğası, sınırları, ihtiyaçları farklı. Işığı, manzarası, ruhu ona özel. Ama en çok da orada yaşayana özel. Malzeme uyumu, uzun ömürlülük, yeni teknolojilere uygunluk…Biliyoruz; bakınca ‘İşte bu’ diyeceğiniz yaşam alanları tasarlamak zaman, bilgi ve efor gerektiriyor. Yapılır’da tecrübemiz, uzman ekibimiz, farklı stil ve ihtiyaçlara uygun geniş marka seçkimiz ve ürün kataloğumuz ile bunu kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Pürüzsüz bir deneyimle size en uygun seçimi yapmanızı mümkün kılarak yaşam alanlarınızın her metrekaresine değer katmak için buradayız.

Gücümüzü ve güvenilirliğimizi 40 yılı aşkın tecrübemizden alıyoruz.

1978’de Öncü Yapı markasıyla inşaat malzemeleri pazarlama ve satışı alanında faaliyet göstermeye başladık. 2018’de, 40. yılımızda tecrübemizi online kanallara taşıdık. Yıllara dayanan tecrübemiz bize en önemlisinin güven ve samimiyet olduğunu öğretti. Dünyanın önde gelen markalarına kolay erişim fırsatı ve her an kullanıcısıyla aynı amaca koşan bir ekiple, her sipariş kendi evimiz için verilmiş gibi çalışırız.

Uygun Fiyat

Uygun Fiyat

Uzman Desteği

Uzman Desteği

Güvenli Ödeme

Güvenli Ödeme

Kargo ve Garanti

Kargo ve Garanti

Sipariş Kontrolü

Sipariş Kontrolü

Seçkin Markalar

Seçkin Markalar

İlham Veren Öneriler

İlham Veren Öneriler

Akılda soru bırakmayan, ilk andan son ana kadar uzman desteği ile zenginleştirilmiş deneyim

Yapılır’dan alışveriş yaparken evinizin ihtiyacı, mekanınızın gereklilikleri, seçeceğiniz ürünün uyumu gibi doğru ürünü almanızda önemli kriterlerin tümü için ilk andan itibaren uzman desteği alırsınız. Bütçenize, hayalinize, mekanınıza en uygun ürünü seçebilmeniz için gerekli tüm adımlarda birebir iletişimle, aklınızda hiçbir soru bırakmayan bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.